• Slider 4

  Dwa Budynki w jednej lokalizacji.

  Oferujemy wynajem biur w Warszawie w biurowcach przy ulicy Puławskiej  

  Puławska 405 / Puławska 405a

Strona główna

 • Prestiżowa lokalizacja

  Prestiżowy adres przy ulicy Puławskiej w Warszawie łączy się z łatwym dojazdem samochodem dzięki małej odległości do węzła południowej obwodnicy Warszawy, a takze autobusem oraz położonymi w niedalekiej odległości Stacjami Metro Stokłosy i węzłem przesiadkowym Metro Wilanowska. Dodatkowo budynki wyposażone są w parkingi dla samochodów osobowych.

 • Różnorodna powierzchnia

  Ze względu na różne zapotrzebowanie na powierzchnię biurową, oferujemy wielkości i metraże biur dostosowane do różnych potrzeb. Niezależnie, czy poszukują Państwo małej powierzchni dla startującej firmy, czy większego lokalu dla już istniejącego przedsiębiorstwa znajdą tutaj Państwo coś dla siebie.

 • Bogaty pakiet mediów

  Nasze biura wyposażone są w wysokiej jakości i szybkości łącza światłowodowe, doprowadzone od strony ulicy Puławskiej. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego biznesu. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość alternatywnych podłączeń sieci telekomunikacyjnych.

 • Nasze biura w Warszawie

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obiektami biurowymi znajdującymi się przy Ulicy Puławskiej 405 w Warszawie. Kompleks składa się z dwóch biurowców – Puławska 405 i Puławska 405A

 • Ochrona budynku 24h/dobę

  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort pracy w biurze. Oba budynki są strzeżone przez profesjonalną firmę ochroniarską oraz wewnętrzny jak i zewnętrzny monitoring. Dzięki temu mamy pewność, że mimo ruchliwej lokalizacji będą Państwo pracowali w spokoju i przyjaznej atmosferze.

 • Pełna swoboda aranżacji

  Nasze powierzchnie biurowe oferują bogate możliwości aranżacji pod indywidualne potrzeby najemców prowadzących każdy rodzaj działalności gospodarczej. Zajmujesz się nietypową branżą? Dla nas to żaden problem. Lubimy wyzwania.

Script logo